پشتیبانی وردپرس

پس از راه‌اندازی وبسایت خود، بهره‌گیری از پشتیبانی وردپرس مطمئن، حرفه‌ای و مجرب اهمیت بالایی دارد. ما در شایان وب، با تجربه‌ی همکاری با هزاران مجموعه، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای به کاربران هستیم.

خدمات پشتیبانی وردپرس شامل چه مواردی می‌شود؟

پشتیبانی وردپرس جهت اطمینان خاطر شما از عملکرد وبسایت‌تان برای نگهداری از آن می‌باشد. خدمات پشتیبانی به صورت زیر است:

خدمات پشتیبانی وردپرس

مبلغ ماهانه: 850 هزار تومان
مبلغ ماهانه: 850 هزار تومان

پشتیبانی از افزونه‌های محبوب وردپرس

خدمات پشتیبانی وردپرس شامل چه مواردی نمی‌شود؟

  • توجه داشته باشید که خدمات پشتیبانی وردپرس شامل تغییرات و انجام تنظیمات سفارشی‌سازی و تغییرات مربوط به قالب (برای مثال مکان بخش‌ها و رنگ و استایل)، ظاهر و اجرای امکانات مدنظر شما نمی‌باشد و صرفا شامل هسته‌ی وردپرس و کنترل و مدیریت آن است. سایر موارد در حد کنترل برای شما بررسی می‌شود. لازم به ذکر است در صورتی که نیاز به اجرای تغییرات و اجرای امکانات مدنظرتان را دارید، امکان تعریف پروژه و اجرای آن توسط مجموعه‌ی ما وجود دارد.
  • پشتیبانی وردپرس برای نگهداری وبسایت شما و پایدار نگه داشتن است. بنابراین اجرای تغییرات و امکانات شامل پشتیبانی وردپرس نمی‌باشد و می‌تواند بعنوان پروژه‌ی مجزا تعریف شود.
  • در صورت وجود نداشتن منابع مناسب از بابت هاست، می‌بایست اقدام به تهیه‌ی هاست جدید و انتقال به هاست جدید کنید که شرایط و تمام موارد مورد نیاز به اطلاع شما می‌رسد. در صورت وجود نداشتن منابع مناسب هاست سایت شما و عدم همکاری جهت تهیه‌ی هاست جدید، امکان ارائه‌ی خدمات پشتیبانی وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی وردپرس را برای سایت‌تان تهیه کنید👇

0