کارگاه همزیستی با موبایل

همزیستی با موبایل
ثبت‌نام در دوره
قیمت دوره: 579 هزار تومان

این محصول، توسط مجموعه‌ی بهتر از امروز تهیه شده است.

کسی نمی‌تونه منکر تاثیرات مثبت و منفی موبایل بر زندگی خودش بشه! تقریبا آخرین نسلی هستیم که بدون موبایل بودن رو به یاد داریم! سال‌ها از گره خوردن سرنوشت آدم‌ها با این ابزار می گذره! و خواسته یا ناخواسته تحت تاثیرات آن قرار گرفته‌ایم.

خودرو زمانی که همه‌گیر شد، همه ملزم شدند برای استفاده از آن آموزش ببینند و گواهینامه دریافت کنند. استفاده از خودور بدون مهارت، خطرساز است و کسی که بدون گواهینامه از ماشین استفاده کند مجرم است.

بعد از گذشت چندین سال از ورود موبایل به زندگی‌های ما، هنوز کسی مهارتی در این خصوص به ما یاد نداده و گواهینامه‌ای برای استفاده از این ابزار برای ما صادر نکرده.

اگر صفحه‌ی حوادث روزنامه‌ها را ورق بزنید، امروزه میزان خسارت و حادثه‌هایی که بر اثر استفاده‌ی نادرست یا ناآگاهی از این وسیله به وجود آمده، به مراتب از حوادث رانندگی بیشتر است.

قطعا این بخشی کوچکی از خسارت‌هایی است که اظهار و ثبت شده. خسارت های مالی، آبرویی، سلامتی و… به سختی به صورت کمّی و عدد و رقم انتشار پیدا می‌کند.

کنار گذاشتن موبایل تقریبا غیرممکن است! پس آموختن مهارت‌ها، بایدها، نبایدها و ترفندها شاید یکی از بهترین و موثرترین راهکارهای موجود است.

اگر امروز کمی برای آموختن وقت نگذارید، بی‌شک در آینده چندین برابر باید برای جبران خسارت‌ها وقت و هزینه صرف کنید.
البته با افزایش قیمت تلفن همراه، نگهداری درست از این وسیله هم این روزها به شدت لازم است، چون اگر با استفاده‌ی غلط به مشکل بربخورد یا خراب شود؛ غیر از معطلی و گرفتاری، هزینه‌های قابل توجهی به شما تحمیل می‌کند.

ما بر خود لازم دیدیم تا برای داشتن زندگی بهتر، استفاده‌ی کاربردی‌تر، کاهش هزینه‌ها و اصلاح سبک زندگی، تمام دانسته، مطالعات و تجربیات و مهارت‌های خود را در این خصوص به مخاطبین انتقال دهیم.
مهارت‌هایی که در روزمرگی‌های استفاده از موبایل به شدت کاربردی است.
ریزعادت‌هایی که باعث می‌شود شما از همزیستی با موبایل، کمتر ضرر کنید و بیشتر پیشرفت کنید.

شما بعد از این دوره مهارت‌ها، ترفندها و ریزعادت‌هایی را خواهید آموخت که با آن بهتر از امروز زندگی کنید!

9/5 ساعت آموزش کاربردی و مفید شامل:

 • مهارت‌های استفاده از موبایل در زمینه‌ی توسعه فردی
 • کاهش هزینه‌ها
 • ایجاد عادت‌های خوب
 • مدیریت و برنامه‌ریزی
 • ارتباط گیری
 • شبکه‌سازی و تیم‌سازی
 • فرار از اخبار و مدیریت اخبار منفی
 • امنیت اطلاعات و جلوگیری از پیش آمد های بد
 • پشتیبان‌گیری و ذخیره‌ی اطلاعات کاربردی
 • مهارت نگهداری از موبایی
 • نکات امنیتی در موبایل
 • نحوه مدیریت و جلوگیری از اعتیاد کودکان به موبایل
 • و صدها ترفند و مها‌رت دیگر
  در 5 جلسه‌ی 2 ساعته شما با این مهارت‌ها آشنا می‌شوید

جلسات دوره

جلسه‌ی اول: قاتل دوست داشتنی

جلسه‌ی اول: قاتل دوست داشتنی

در جلسه‌ی اول خواهیم آموخت چرا موبایل قاتل دوست داشتنی است و چرا باید همزیستی با موبایل را آموخت همچنین بیان می‌کنیم چه فرصت‌های توسعه فردی‌ای با موبایل برای شما وجود دارد که می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید.

جلسه‌ی دوم: چه موبایلی به درد کی می‌خوره

جلسه‌ی دوم: چه موبایلی به درد کی می‌خوره

همه‌ی برندها و امکانات موبایل‌ها به کار شما نخواهد آمد، باتوجه به افزایش قیمت‌ها و تفاوت کارکردهای استفاده از موبایل، نیازمند دانش و مهارت‌هایی هستید که در انتخاب گوشی به شما کمک کند. با آموختن این نکات یک موبایل به صرفه‌تر و کاربردی‌تر خواهید خرید.

جلسه‌ی سوم: از موبایل مهم‌تر

جلسه‌ی سوم: از موبایل مهم‌تر

خیلی افراد با حوادثی که براشون اتفاق می‌افتد می‌گویند کاش اصلا موبایل نداشتم. وقتی اطلاعات شما منتشر می‌شود یا حساب شما هک می‌شود یا حتی به گوشی شما ضربه می‌خورد، خسارت‌هایی به شما وارد می‌شود که بعضا جبران ناپذیر است. در این جلسه می‌آموزیم چه دانسته‌هایی از داشتن موبایل مهمتر است و قبل از موبایل دست گرفتن باید بیاموزید.

جلسه‌ی چهارم: حال خوب با موبایل

جلسه‌ی چهارم: حال خوب با موبایل

خیلی از افراد از یک سوم امکانات این ابزار استفاده می‌کنند. وقتی هزینه‌ی قابل توجهی برای موبایل پرداخت می‌کنید، باید بتوانید از آن برای بهبود اوضاع و پیشرفت خود استفاده کنید و زندگی خود را بهبود ببخشید.

جلسه‌ی پنجم: برندسازی و شروع کسب‌وکار با موبایل

جلسه‌ی پنجم: برندسازی و شروع کسب‌وکار با موبایل

با موبایل می‌توان کسب‌وکار های کوچک ایجاد و توسعه داد، در این جلسه با کسب‌وکارهای موبایلی آشنا خواهید شد. همچنین یاد می‌گیرید بیشتر در فضای مجازی حرفه‌ای دیده شوید و عکس پروفایل، صدای زنگ و... را انتخاب کنید.

جلسه‌ی مکمل (هدیه): سه قدم فروش اینترنتی +PDF

جلسه‌ی مکمل (هدیه): سه قدم فروش اینترنتی +PDF

در جلسه‌ی مکمل که هدیه‌ی شایان وب به شماست، با سه قدم فروش اینترنتی آشنا می‌شوید و اینکه چطور می‌توانیم در اینترنت و با داشتن وبسایت فروش داشته باشیم؟

مدرسین دوره

مجتبی پورعابد
مجتبی پورعابد
مدرس دوره
شایان فرهنگ پژوه
شایان فرهنگ پژوه
مدرس جلسه‌ی مکمل

این دوره ضمانت بازگشت وجه +یک هدیه دارد

تا 7 روز پس از خریداری این دوره، در صورتی که از محتوای دوره به هر دلیلی رضایت نداشتید، با ما در ارتباط باشید تا تمام مبلغ دوره بطور تمام و کمال به حساب شما واریز شود.
هدیه‌ی این دوره، دسترسی به یک ویدیوی مکمل با بنیانگذار سایت شایان وب، شایان فرهنگ پژوه است.

همین الان در دوره ثبت‌نام کنید:

0