50% تخفیف فوق ویژه قالب وردپرس آموزشی همیار لرن!!!😱😍😍
50% تخفیــــف!

تماس با ما

برای سوالات پیش از خرید یا همکاری و موارد دیگر با ما تماس بگیرید!!

تلفن:

ایمیل:

اگر محصولی خریداری کرده‌اید و نیاز به پشتیبانی دارید (مشکلی یا سوالی دارید) از ارسال تیکت پشتیبانی استفاده کنید.

برای بررسی سوالات‌تان در خصوص طراحی سایت، وردپرس و هر مورد مرتبط دیگری، در زیر مقالات آموزشی رایگان سایت، کامنت بگذارید.

برای همکاری با ما، درخواست مشاوره برای خرید محصول یا دوره یا سایر مواردی که از طریق تیکت قابل پیگیری نیست، تماس بگیرید!

فرم تماس با ما

تمام فرآیندهای پشتیبانی، مشاوره‌ی خرید، موارد همکاری و… از طریق سیستم ارسال تیکت در سایت شایان وب انجام می‌شود که براحتی هم قابل بررسی است و پاسخ‌های ارسال شده روی تیکت هم خیلی راحت، قابل مشاهده است. برای ارسال تیکت پشتیبانی، در سایت وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و به بخش “ارتباط با ما” تیکت ارسال کنید.

سوالات متداول

بهترین قالب وجود ندارد! شما باید براساس نیازتان، یک قالب را انتخاب کنید. برای مثال، اگر نیاز به یک وبسایت آموزشی دارید، قالب آموزشی حرفه‌ای همیار لرن را تهیه کنید. همچنین می‌توانید همه‌ی قالب‌های شایان مارکت را نیز مشاهده کنید.

ما سعی می‌کنیم پشتیبانی مناسبی را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم. فرآیند پشتیبانی محصولات شایان مارکت، از طریق ارسال تیکت پشتیبانی است و به سرعت هم پاسخ داده می‌شود.

برای خرید محصولات شایان مارکت:

بعد از اضافه کردن محصول مدنظرتون به سبد خرید و وارد کردن اطلاعات‌تون، یکسری روش پرداخت بهتون نمایش داده می‌شود. فعلا پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال فعال هست.

برای خرید دوره‌های آموزشی شایان آکادمی:

بعد از کلیک روی دکمه‌ی “ثبت نام در دوره”، فرمی به شما نمایش داده می‌شود که با پر کردن آن فرم، به درگاه پرداخت منتقل می‌شوید. پس از پرداخت مبلغ دوره، می‌توانید از پنل کاربری خود در شایان وب، دوره‌ها را ببینید و برای گذراندن دوره، به خود صفحه‌ی دوره بروید، روی سرفصل‌ها کلیک کنید و آموزش دیدن را شروع کنید (:

برای سفارش طراحی سایت در شایان وب‌دیزاین:

پس از ارسال تیکت یا پر کردن فرم درخواست سفارش طراحی سایت، لینک پرداخت هزینه‌ی سفارش را خدمتتان ارسال می‌کنیم که با کلیک روی آن لینک، باید اطلاعات‌تان را وارد کنید و پرداخت را انجام دهید.
با ارسال تیکت، خیلی سریع جواب تون رو می‌دهیم 😉
0