50% تخفیف فوق ویژه قالب وردپرس آموزشی همیار لرن!!!😱😍😍
50% تخفیــــف!

دوره‌ی آموزشی وب مدرس – راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین آموزشی با فروش اتوماتیک

ثبت نام در دوره

دوره‌ی آموزشی V.I.P وب مدرس
قیمت: 4/5 میلیون تومان

معرفی دوره

دوره‌ی آموزشی V.I.P وب مدرس
با شرکت در دوره‌ی آموزشی V.I.P وب مدرس، بسیار سریع و با اطمینان کامل وبسایت آموزشی خودتان را راه‌اندازی کنید!

دوره‌ی آموزشی وب مدرس، یک آموزش کامل و V.I.P است که فقط و فقط روی پکیج وب مدرس و برای وب مدرسان این پکیج، ارائه می‌شود. در این دوره‌ی آموزشی، به سه موضوع اصلی و مهم برای تبدیل شدن به یک وب مدرس پرداخته می‌شود، یعنی:

  1. راه‌اندازی وبسایت: صفر تا صد راه‌اندازی وبسایت وب مدرس
  2. آموزش طراحی دوره‌های آموزشی: چطور آموزش‌هایی آماده کنیم که بهترین ساختار را برای یادگیری داشته باشد؟ و چطور آموزش دهیم؟
  3. طراحی سیستم فروش اتوماتیک (آموزش بازاریابی وب مدرس) : چطور بصورت کاملا اتوماتیک دوره‌های آموزشی خود را بفروش برسانیم؟!

همین الان پکیج وب مدرس را خریداری کنید
تا بلافاصله به این دوره‌ی آموزشی دسترسی پیدا کنید!

این دوره‌ی آموزشی هنوز ضبط نشده است؛ فعلا به جای این دوره با تهیه‌ی پکیج وب مدرس، کوچینگ ویژه که ارزش چند برابری و بصورت اختصاصی برای هر فرد را دارد دریافت خواهید کرد.

اشتراک ویژه وب مدرس

اشتراک ویژه‌ی وب مدرس، یکی دیگر از مواردی است که روی پکیج وب مدرس دریافت خواهید کرد!! تا زمانی که پکیج وب مدرس را تمدید کنید، به صورت هفتگی یک نکته‌ی مهم فنی یا افزایش فروش (+بهبود فرآیند فروش اتوماتیک) در سایت آموزشی خود دریافت خواهید کرد که بسیار ارزشمند و کلیدی خواهد بود!

همین الان پکیج وب مدرس را خریداری کنید
تا به دوره‌ی آموزشی و اشتراک ویژه‌ی وب مدرس دسترسی پیدا کنید!

مدرس دوره

شایان فرهنگ پژوه

بنیانگذار وبسایت شایان وب، مدرس دوره‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس و برنامه‌نویس قالب‌های وردپرس هستم. از سال 1392 یادگیری را آغاز کردم، بصورت حرفه‌ای از سال 1395 شروع کردم و ابتدای سال 1397، شایان وب را بصورت یک بیزینس راه‌اندازی کردم.

نظرات

برای مطلع شدن از ارسال پاسخ جدید روی این دیدگاه شما، در سایت شایان وب ثبت‌نام کنید یا وارد شوید تا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع‌رسانی کنیم!

دوره‌ی آموزشی وب مدرس راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین آموزشی
4/5 میلیون تومان
ثبت‌نام در دوره
0