دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

ثبت نام در دوره

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

معرفی دوره

ثبت نام در دوره، هنوز آغاز نشده است...

در این دوره‌ی آموزشی آنلاین، یاد می گیرید ایده‌ی کسب و کار اینترنتی خودتون را پیدا کنید، طراحی سایت را یاد می‌گیرید و یاد می‌گیرید از سایت‌تون (کسب و کار اینترنتی‌تون)، درآمد داشته باشید.

دوره‌ی جامع 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت چیست؟‌

دوره ی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت، یک دوره‌ی جامع آنلاین و گام به گام است که در آن یاد می گیرید چطور ایده‌ی کسب و کارتان را پیدا کنید، مطمئن شوید که نیاز مشتری را بخوبی برطرف می‌کند و بعد محصول را آماده کنید و بصورت آنلاین و از طریق وبسایت و کسب و کار آنلاین‌تان، آن را بفروش برسانید. در این دوره، بصورت 0 تا 100 یاد می گیرید که کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

روش آموزش این دوره، کاملا متفاوت است! شما بصورت آنلاین و از سامانه‌ی آموزشی شایان آکادمی، دوره را می گذرانید و به انواع محتوای متنی، صوتی، ویدیویی، تصویری و… دسترسی دارید و بصورت 24 ساعته می توانید آموزش ببینید!

شما در این دوره‌ی آموزشی، یاد می‌گیرید که چطور یک کسب و کار اینترنتی، برای خودتان راه بیندازید و شما می‌توانید به هر تعدادی که دوست دارید، برای دوستان‌تان، برای سایت‌ها و مجموعه‌های دیگر خودتان و… ، سایت طراحی کنید. با اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیز آشنا می‌شوید. پس شما می‌توانید چندین کسب و کار اینترنتی برای خودتان یا دیگران، راه اندازی و طراحی کنید.

مدرس دوره

شایان فرهنگ پژوه

شایان فرهنگ پژوه هستم و 14 سالم هست. 2 سال و نیم میشه بصورت حرفه‌ای دارم در این زمینه فعالیت می‌کنم. من بنیانگذار وبسایت شایان وب، مدرس دوره‌های آموزشی شایان آکادمی و طراح و برنامه‌نویس قالب‌های وردپرس و HTML در شایان مارکت هستم.

نظرات