دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

ثبت نام در دوره

دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا راه اندازی کسب و کار اینترنتی
قیمت: امکان ثبت‌نام وجود ندارد
در حال حاضر امکان ثبت‌نام در این دوره وجود ندارد.

معرفی دوره

ثبت نام در دوره، هنوز آغاز نشده است...

در این دوره‌ی آموزشی آنلاین، یاد می‌گیرید ایده‌ی کسب و کار اینترنتی خودتون را پیدا کنید، طراحی سایت را یاد می‌گیرید و یاد می‌گیرید از سایت‌تون (کسب و کار اینترنتی‌تون)، درآمد داشته باشید.

دوره‌ی جامع 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت چیست؟‌

دوره‌ی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت، یک دوره‌ی جامع آنلاین و گام به گام است که در آن یاد می‌گیرید چطور ایده‌ی کسب و کارتان را پیدا کنید، مطمئن شوید که نیاز مشتری را بخوبی برطرف می‌کند و بعد محصول را آماده کنید و بصورت آنلاین و از طریق وبسایت و کسب و کار آنلاین‌تان، آن را بفروش برسانید. در این دوره، بصورت 0 تا 100 یاد می‌گیرید که کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

روش آموزش این دوره، کاملا متفاوت است! شما بصورت آنلاین و از سامانه‌ی آموزشی شایان آکادمی، دوره را می‌گذرانید و به انواع محتوای متنی، صوتی، ویدیویی، تصویری و… دسترسی دارید و بصورت 24 ساعته می‌توانید آموزش ببینید!

شما در این دوره‌ی آموزشی، یاد می‌گیرید که چطور یک کسب و کار اینترنتی، برای خودتان راه بیندازید و شما می‌توانید به هر تعدادی که دوست دارید، برای دوستان‌تان، برای سایت‌ها و مجموعه‌های دیگر خودتان و… ، سایت طراحی کنید. با اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیز آشنا می‌شوید. پس شما می‌توانید چندین کسب و کار اینترنتی برای خودتان یا دیگران، راه اندازی و طراحی کنید.

مدرس دوره

شایان فرهنگ پژوه

بنیانگذار وبسایت شایان وب، مدرس دوره‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس و برنامه‌نویس قالب‌های وردپرس هستم. از سال 1392 یادگیری را آغاز کردم، بصورت حرفه‌ای از سال 1395 شروع کردم و ابتدای سال 1397، شایان وب را بصورت یک بیزینس راه‌اندازی کردم.

نظرات

برای مطلع شدن از ارسال پاسخ جدید روی این دیدگاه شما، در سایت شایان وب ثبت‌نام کنید یا وارد شوید تا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع‌رسانی کنیم!

0